Collection: Desserts
-
Gulab Jamun - (2 Pieces)
Regular price $4.49 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.49 USD -
Rasmalai - (2 Pieces)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
Kheer - Rice Pudding
Regular price $4.49 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.49 USD